Szanowni Mieszkańcy

     W związku ze wzrostem liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. zmieniającego  rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii uprzejmie informuję, że  w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracownikom od (czwartku) 4 listopada do odwołania Urząd Gminy Gozdowo zostaje zamknięty dla bezpośredniej obsługi interesantów.
Wyjątkiem są sprawy związane z rejestracją stanu cywilnego, ewidencją ludności, dowodami osobistymi oraz wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, których obsługa realizowana jest wyłącznie za pomocą punktu obsługi interesanta (wejście główne do budynku ), po wcześniejszym umówieniu terminu z pracownikiem merytorycznym oraz z zachowaniem obowiązujących wymogów sanitarnych.
Dokumenty niezbędne do prowadzonych spraw w naszym urzędzie prosimy dostarczać za pośrednictwem poczty na adres:  ul. Krystyna Gozdawy 19, 09-213 Gozdowo i pocztą elektroniczną poprzez skrzynkę e-PUAP.
Jeśli macie Państwo pytania, jak załatwić daną sprawę, prosimy najpierw o kontakt  telefoniczny:  24 276-21-12 lub e-mail: sekretariat@gozdowo.eu z pracownikiem odpowiedzialnym za prowadzenie tej sprawy. Zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy w Gozdowie  do niezbędnego minimum.                      

Apelujmy do wszystkich Interesantów o:

ograniczenie kontaktu z pracownikami Urzędu przy korzystaniu z usług świadczonych przez Urząd i składanie wizyt w siedzibie Urzędu jedynie w sprawach pilnych, wymagających osobistego stawiennictwa.

PROSIMY O

ZROZUMIENIE WYJĄTKOWEJ SYTUACJI

APELUJEMY O

ROZWAGĘ I STOSOWANIE SIĘ DO KOMUNIKATÓW GŁÓWNEGO  INSPEKTORA SANITARNEGO  I MINISTRA ZDROWIA.

WSPÓLNIE MINIMALIZUJMY RYZYKO ZAKAŻENIA!

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Kolankiewicz Ewa
  • Data udostępnienia w BIP: 2020-11-04 20:03:48
  • Informacja zaktualizowana przez: Kolankiewicz Ewa
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-11-13 11:07:54
  • Liczba odsłon: 217
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 594972]

przewiń do góry