GMINNA KOMISJA WYBORCZA W GOZDOWIE

SKŁAD  OSOBOWY GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GOZDOWIE

1. Krzysztof  Adamski - przewodniczący komisji

2. Anna Szeliga  - zastępca przewodniczącego komisji

3. Michał Bagiński - członek komisji

4. Joanna  Majewska  - członek  komisji

5. Bernadetta  Staniszewska - członek komisji

6. Agata Marzena Betkowska - członek komisji

7. Iwona  Krajenta - członek komisji

8. Ewa  Urbanek - członek komisji



OBWODOWE KOMISJE WYBORCZE

OBWODOWA  KOMISJA  WYBORCZA  NR  1  W  G O Z D O W I E

1. Jakubkiewicz Jerzy  -przewodniczący

2.  Pesta  Anna  - zastępca przewodniczącego

3.  Szczypecka  Judyta       

4.  Kołecka  Hanna

5.  Staniszewska Justyna   

6.  Cendlewska  Danuta

7.  Kurach Marek 

8.  Nowicka Maria

9.  Chrzanowska Maria Krystyna - z urzędu

  OBWODOWA  KOMISJA  WYBORCZA  NR  2  W  L E L I C A C H 

1.    Iwaniak Danuta Teresa  -przewodniczący

2.   Bigorajska Irena – zastępca przewodniczącego

      3.    Bojanowska Anna

4.   Różańska  Żaneta

5.   Kostrzewa  Krystyna

6.   Istal Krzysztof

7.  Głodkowska  Katarzyna

8.   Popis Magdalena

9.   Jankowska Monika  – z urzędu

OBWODOWA  KOMISJA  WYBORCZA  NR  3  W  K O L C Z Y N I E 

1.    Kraska  Ewa –przewodniczący

2.   Kolankiewicz Magdalena – zastępca przewodniczącego  

3.    Kołecki  Piotr

4.    Chrzanowska Agnieszka

5.    Kozyra Anna

6.   Mikina Edyta

7.   Gawłowska Agnieszka 

8.   Soja Aneta

9.   Chylińska  Maria Elżbieta  – z urzędu



WYNIKI WYBORÓW
W wyniku wyborów samorządowych przeprowadzonych w dniu 12 listopada 2006 roku RADNYMI  GMINY GOZDOWO V KADENCJI 2006-2010 zostały wybrane następujące osoby:

               1. BOROWSKI  Kazimierz

               2. DRZEWOSZEWSKI   Ryszard  Grzegorz

               3. KOZAKOWSKA  Joanna  Grażyna

               4. LEMANOWICZ  Marek

               5. LESISZ  Anna

               6. MĄDRY  Jarosław

               7. MIERZEJEWSKI  Włodzimierz

               8. MILLER  Paweł 

               9. MIRECKI    Janusz

             10. OCHOCIŃSKI  Marek

             11. OŻDŻEŃSKI   Krzysztof

             12. PIŁAT  Anna  Elżbieta 

             13. PYTELEWSKI    Robert

             14. RATKOWSKI    Grzegorz

             15. UMIŃSKI  Jakub

WÓJTEM GMINY GOZDOWO ZOSTAŁ WYBRANY PAN DARIUSZ KALKOWSKI  


Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Kolankiewicz Ewa
  • Data udostępnienia w BIP: 2014-12-23 10:28:48
  • Informacja zaktualizowana przez: Kolankiewicz Ewa
  • Data ostatniej aktualizacji: 2018-08-21 12:27:24
  • Liczba odsłon: 351
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 600040]

przewiń do góry