Obwieszczenie Wójta Gminy Gozdowo z dnia 10.11.2021 r. o wszczęciu postępowania administracyjnego z dnia 10.11.2021 r. w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na: budowie zespołu paneli fotowoltaicznych „KOWALEWO BOGUSZYCE” wraz z niezbędną infrastrukturą i magazynem energii o łącznej mocy nieprzekraczającej 9MW, z możliwością realizacji w formie niezależnych instalacji o dowolnych konfiguracjach mocy lub budowania w całości na obszarze działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 44 w m. Kowalewo Podborne, obręb Kowalewo Podborne, gmina Gozdowo.

Obwieszczenie Wójta Gminy Gozdowo z dnia 08.12.2021 r. o zebranym materiale w sprawie i uzyskanych opiniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na: budowie zespołu paneli fotowoltaicznych „KOWALEWO BOGUSZYCE” wraz z niezbędną infrastrukturą i magazynem energii o łącznej mocy nieprzekraczającej 9MW, z możliwością realizacji w formie niezależnych instalacji o dowolnych konfiguracjach mocy lub budowania w całości na obszarze działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 44 w m. Kowalewo Podborne, obręb Kowalewo Podborne, gmina Gozdowo.

Obwieszczenie Wójta Gminy Gozdowo z dnia 28.12.2021 r. o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na: budowie zespołu paneli fotowoltaicznych „KOWALEWO BOGUSZYCE” wraz z niezbędną infrastrukturą i magazynem energii o łącznej mocy nieprzekraczającej 9 MW z możliwością realizacji w formie niezależnych instalacji o dowolnych konfiguracjach mocy lub budowania w całości na działce o nr ewidencyjnym 44 w miejscowości Kowalewo Podborne, obręb Kowalewo Podborne, gmina Gozdowo.

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Marta Kęsicka
  • Data udostępnienia w BIP: 2021-11-12 13:52:38
  • Informacja zaktualizowana przez: Marta Kęsicka
  • Data ostatniej aktualizacji: 2022-02-04 10:30:53
  • Liczba odsłon: 756
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1250748]

przewiń do góry